Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aslidayi/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aslidayi/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aslidayi/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Aslı Dayıoğlu | Capitol Dilek Ağacı Adana
Aslı Dayıoğlu | Capitol Dilek Ağacı Adana
Aslı Dayıoğlu, “Ben sinemacılık ile yoğurulmuş bir fotoğrafçı ve fotoğraf kökenli bir sinemacıyım. Bu nedenle bana ait her karenin mutlaka bir hikayesi vardır ” mottosu ile deklanşöre basmaya devam ediyor.
Mimari fotoğraf, mimari, fotoğraf, profesyonel mimari fotoğrafçı, otel fotograf cekimi, stili life fotoğraf ,mimari mekan fotograf cekimi, Asli Dayioglu, tanıtım fotografı, reklam fotografı, referans fotoğrafı, otel tanıtım fotoğraf çekimi, mimarifotograf, interior photography, interiorphoto, exterior photography, architecture photography, architectural photography, life style fotograf, life style photography,still Life Fotoğraf, Stylist, styling, foto styling, hayalet model çekimi, ürün fotoğraf çekimi, sebamed, kozmetik fotoğraf çekimi, kozmetik styling, kozmetik, beauty styling, beauty photography, beauty,
22490
post-template-default,single,single-post,postid-22490,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Capitol Dilek Ağacı Adana

Geçtiğimiz ay yine Capitol ile düştük yollara, çocuklara, hayallere doğru bir avuç insan.

Istikamet Adana, Aladağlar….Muhteşem bir görsellik karşıladı bizi; Toroslar…tüm haşmetiyle, bütün güzellikleriyle önümüzde.

Şehir merkezinden 1,5 saat kadar yol yapıp tepelere çıkıyorsunuz ve sizi sanki saklı bir göl varmış gibi bir manzara karşılıyor!

Hayretler içinde bakıyorsunuz nasıl yani göl mü var?! Hayır sis, yeşil, dağlar öyle bir etki yaratıyor üzerinizde.

Manzara muhteşem durmamız lazım fotoğraf çekmem lazım aklım başımdan gidiyor…

Ama çocuklara yetişmemiz lazım bizi bekliyorlar 🙂

İlk gün 3 okulumuz var Aladağlar’da. 2. gün ise 2 okul gezeceğiz. Toplam 950 çocukla buluşacağız.

Şubatın sonu, dağdayız ama hava muhteşem. 1 hafta önce her yer karla kaplıymış ama biz tipik bir akdeniz iklimi ile karşılanıyoruz Adana Aladağlar’da.

Çocuklar…çocuklar inanılmaz, çocuk gibi çocuklar şehirdeki akranlarından çok farklı!

Büyük bir sevinçle karşılıyorlar bizi. Meraklı gözler, umutlu gözler, inceleyen gözler…

Bazen işte çocukluk diyorsun bazen bu mudur Türkiye gerçeği diyorsun! Adana’dan 1,5 saat uzakta her şey çok farklı, yıllar önce donmuş hayat.

Aladağlarda ki çocukların en büyük şansı öğretmenleri…İnanılmazlar, işlerini, çocukları seviyorlar, inanıyorlar bir şeyler yapabileceklerine ve çalışıyorlar ellerinden geleni yapmak için. Gördüğümüz kadarıyla malesef az rastlanır bir durum. Binlerce kez tebrikler ve teşekkürler. Gelecek onlara bağlı tüm kalbimle inanıyorum buna.

Biz umutlu yüzlerle dolu görüntülerle döndük İstanbul’a.

Şimdi dilekleri yerine getirme zamanı Capitol Alış veriş merkezinde Dilek Ağacı kuruldu, dilekler ağaca asıldı gerçekleştirilmeyi bekliyor.

Çocuklar çekingen, korkuyorlar belki hayal kırıklığına uğramaktan…o kadar naif ki dilekleri…

Sizde bir çocuk sevindirmek isterseniz ağaç mayıs ortasına kadar ziyaretlerinize açık.

25 Mayıs ta biz hediyeleri sahiplerine götüreceğiz… Ve geri döndüğümüzde yine yüzlerce mutlu surat fotoğrafı ve güzel bir film için şahane görüntüler toplamış olacağız.

Sevgili Beril’e böyle güzel bir projeyi düşündüğü için tebrikler ve sevgiler…


No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.